square-square
Outline Circle
square-square
Little Circle
circle-circle
Outline Circle

Kariera w firmie Pega Kraków

Odkryj zalety współdziałania oraz pracy pełnej wyzwań i zabawy, które składają się na #LifeAtPega.

Dlaczego Pega?

Nasz oddział w Krakowie stanowi jedno z kluczowych centrów rozwoju działów konsultingowych i inżynieryjnych firmy Pega. Początkowo specjalizując się w rozwiązaniach mobilnych, obecnie zatrudniamy najbardziej utalentowanych inżynierów rozwijających się w technologiach w zakresie Big Data, architektury systemów, rozwiązań mobilnych, platformy Pega, wydajności i obsługi klienta w Europie.

Pega Kraków to nastawione na współpracę, kreatywne i wspierające środowisko pracy. Wspieramy edukację i rozwój kariery zarówno poprzez mentoring, jak i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Łączymy także życie zawodowe i osobiste naszych pracowników, sponsorując wydarzenia dla całych rodzin, organizując wyjścia zespołowe, czy oferując bezpłatne bilety do kina i do ZOO oraz wiele innych atrakcji.

Wypowiedzi naszych pracowników

„Pega daje mi swobodę w tworzeniu skutecznych i interesujących rozwiązań, pozwalając na pracę z pasjonującymi mnie technologiami.”

Paweł Moszkowski Lead System Architect

„Otrzymałam możliwość rozwoju kariery programistki i scrum masterki przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności w uczestnictwie w pozapracowych aktywnościach, takich jak biegi długodystansowe i turnieje squasha.”

Karolina Drabowska Software Engineer/Scrum Master

„Dla mnie siłą Pegi są niesamowici ludzie, z którymi pracuję. Wszyscy, z którymi mam tu kontakt, są niesłychanie profesjonalni i zawsze gotowi pomagać, jak tylko umieją.”

Mateusz Matrejek Software Engineer

Benefity

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DOSTAWY ŚWIEŻYCH OWOCÓW

MOŻLIWOŚĆ SZKOLEŃ ZEWNĘTRZNYCH

KARTA MULTISPORT

bezpłatny parking nieopodal

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE I NA ŻYCIE

PREMIE I AKCJE FIRMY

pokój gier