Kariera w firmie Pega Kraków

Odkryj zalety współdziałania oraz pracy pełnej wyzwań i zabawy, które składają się na #LifeAtPega.

Dlaczego Pega?

Nasz oddział w Krakowie stanowi jedno z kluczowych centrów rozwoju działów konsultingowych i inżynieryjnych firmy Pega. Początkowo specjalizując się w rozwiązaniach mobilnych, obecnie zatrudniamy najbardziej utalentowanych inżynierów rozwijających się w technologiach w zakresie Big Data, architektury systemów, rozwiązań mobilnych, platformy Pega, wydajności i obsługi klienta w Europie.

Pega Kraków to nastawione na współpracę, kreatywne i wspierające środowisko pracy. Wspieramy edukację i rozwój kariery zarówno poprzez mentoring, jak i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Łączymy także życie zawodowe i osobiste naszych pracowników, sponsorując wydarzenia dla całych rodzin, organizując wyjścia zespołowe, czy oferując bezpłatne bilety do kina i do ZOO oraz wiele innych atrakcji.

Aktualne oferty pracy

Wypowiedzi naszych pracowników

„Cenię sobie elastyczne godziny pracy, umożliwiają mi one efektywne łączenie pracy ze studiami.”

Klaudia | Inżynier oprogramowania

 

„Praca w firmie Pega to jak wizyta w sklepie ze słodyczami — chcesz spróbować wszystkiego. Wraz ze zmieniającymi się zainteresowaniami mogłem zmienić także zakres swoich obowiązków.”

Arkadiusz | Scrum Master

 

„Firma Pega umożliwia pracownikom podążanie własną ścieżką rozwoju zawodowego i daje szansę realizacji własnych inicjatyw.”

Paweł | Starszy architekt systemów

 

Benefity

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DOSTAWY ŚWIEŻYCH OWOCÓW

MOŻLIWOŚĆ SZKOLEŃ ZEWNĘTRZNYCH

KARTA MULTISPORT LUB KARNET PURE

bezpłatny parking nieopodal

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE I NA ŻYCIE

PREMIE I AKCJE FIRMY

pokój gier


DOŁĄCZ DO ZESPOŁU Pega Kraków