Skip to main content

We'd prefer it if you saw us at our best.

Pega.com is not optimized for Internet Explorer. For the optimal experience, please use:

Close Deprecation Notice
Pega Krakow employees

Pega w Polsce

Witamy w Krakowie, w naszym centrum na Europę Środkowo-Wschodnią. Dzień po dniu pracujemy tu nad pionierskimi innowacjami. Dołącz do nas.

Jak się pracuje w Pega Polska

W tyglu innowacyjności

Położeni obok centrum handlowego Bonarka, mamy łatwy dostęp do parkingu, zakupów, restauracji i usług opieki nad dziećmi, zwiększając wygodę pracy tutaj. Niezwykle często organizujemy lokalne meet-upy i wydarzenia, umożliwiając pracownikom zaprezentowanie swoich umiejętności i rozwijanie sieci kontaktów. Dodatkowo, efektywnie pracujemy w trybie hybrydowym, co pozwala naszemu zespołowi na płynną współpracę, niezależnie od tego czy pracownicy są obecni fizycznie w biurze czy pracują zdalnie. Ta elastyczność pozwala nam dostosować się do zmieniających się okoliczności i utrzymać produktywność oraz teamwork bez względu na fizyczne miejsce pracy.

Lata świetlne od zwyczajności

Jesteśmy geekami technologii i jesteśmy z tego dumni. W naszym biurze  nie tylko znajdziesz pokój Star Wars, ale także możesz zrelaksować się w naszej specjalnie dedykowanej strefie do gier, wyposażonej w PlayStation®, bilard, ping pong, rzutki i wiele więcej. Dodatkowo, organizujemy wieczory planszówek, wieczory filmowe i inne. Wierzymy, że integracja ludzi pozwala na stworzenie silnej i efektywnej społeczności w miejscu pracy. Dlatego też co kilka miesięcy organizujemy dwudniowe „Connection Days” podczas których nasi pracownicy mogą lepiej się poznać poprzez takie aktywności jak grupowe spacery z piknikami na świeżym powietrzu, quizy i inne.

Hello! Olá! Pryvit! Namaste! Cześć!

Jesteśmy zespołem wielokulturowym, zmotywowanym, ceniącym dobrą zabawę i zawsze otwartym na nowe pomysły. Cenimy i wspieramy inkluzywne i dynamiczne otoczenie pracy. Oprócz naszej pasji do technologii, często spotkasz nas na szlakach górskich, grających w siatkówkę i uczestniczących w innych formach rekreacji. Bez względu na to, czy biegamy, gramy na korcie do squasha, czy rozmawiamy przy espresso w naszej kuchni, nasz zespół rozwija się dzięki wspólnym doświadczeniom.

Co mówi polski zespół


„Każdy z nas stawia klienta na pierwszym miejscu. Wszystkie pomysły poddajemy burzy mózgów, by zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie”.


„Biuro ma ożywczą i inspirującą atmosferę. Gdy tu jesteś, nie masz wątpliwości gdzie pracujesz - to Pega”.


„Mamy pachnące nowością biuro, które specjalnie dla nas przeprojektowano. Możemy naprawdę powiedzieć, że biuro stało się naszym drugim domem, i to wcale nie dlatego, że tyle tu musimy siedzieć. Po prostu jest to miejsce widne, czyste, wygodne i dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań”.

Innowacyjność bez granic

Poznaj wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego w oddziałach Pega na całym świecie.

Share this page Share via x Share via LinkedIn Copying...