Skip to main content
close Search
Close search

We'd prefer it if you saw us at our best.

Pega.com is not optimized for Internet Explorer. For the optimal experience, please use:

Close Deprecation Notice

Pega w Polsce

Witamy w Krakowie, w naszym centrum na Europę Środkowo-Wschodnią. Dzień po dniu pracujemy tu nad pionierskimi innowacjami. Dołącz do nas.

Jak się pracuje w Pega Polska

W tyglu innowacyjności

Nasze biuro znajduje się w sercu Krakowa, a więc stale czujemy żywy puls społeczności młodych korporacji z tego miasta. Nierzadko jesteśmy gospodarzami lokalnych spotkań i imprez, na których każdy może pochwalić się kompetencjami i poszerzyć kontakty. Poza tym taka lokalizacja bardzo ułatwia nam życie: mamy pod ręką parkingi, sklepy, restauracje i przedszkola.

Lata świetlne od zwyczajności

Jesteśmy geekami i nikt z nas się tego nie wstydzi. Mamy tu nie tylko specjalny pokój w stylu Star Wars, ale nawet specjalny, rekreacyjny salon gier z PlayStation®, stołami do bilarda, tenisa stołowego i innymi atrakcjami. Nasze nowoczesne biuro oferuje też szereg innych form relaksu, jak praktyka jogi lub chociażby pokój do drzemki.

Hello. Hola. Cześć.

Jesteśmy wielokulturowi, mamy motywację i lubimy naszą pracę. Chętnie otwieramy się na nowe pomysły, mamy kursy komunikacji międzykulturowej dla całego zespołu, by nasz zespół był dynamiczny i by każdy czuł się w nim swobodnie. A w przerwach biegamy, obijamy kort do squasha lub po prostu gawędzimy przy espresso w kafeterii.

Co mówi polski zespół


„Każdy z nas stawia klienta na pierwszym miejscu. Wszystkie pomysły poddajemy burzy mózgów, by zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie”.

Aleksandra Technical Documentation

„Biuro ma ożywczą i inspirującą atmosferę. Gdy tu jesteś, nie masz wątpliwości gdzie pracujesz - to Pega”.

Wojceich Sales Engineering

„Mamy pachnące nowością biuro, które specjalnie dla nas przeprojektowano. Możemy naprawdę powiedzieć, że biuro stało się naszym drugim domem, i to wcale nie dlatego, że tyle tu musimy siedzieć. Po prostu jest to miejsce widne, czyste, wygodne i dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań”.

Tetiana System Architecture

Innowacyjność bez granic

Poznaj wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego w oddziałach Pega na całym świecie.

Partager cette page Share via LinkedIn Copying...