Zum Hauptinhalt wechseln

We'd prefer it if you saw us at our best.

Pega.com is not optimized for Internet Explorer. For the optimal experience, please use:

Close Deprecation Notice

Pega w Polsce

Witamy w Krakowie, w naszym centrum na Europę Środkowo-Wschodnią. Dzień po dniu pracujemy tu nad pionierskimi innowacjami. Dołącz do nas.

Jak się pracuje w Pega Polska

W tyglu innowacyjności

Nasze biuro znajduje się w sercu Krakowa, a więc stale czujemy żywy puls społeczności młodych korporacji z tego miasta. Nierzadko jesteśmy gospodarzami lokalnych spotkań i imprez, na których każdy może pochwalić się kompetencjami i poszerzyć kontakty. Poza tym taka lokalizacja bardzo ułatwia nam życie: mamy pod ręką parkingi, sklepy, restauracje i przedszkola.

Lata świetlne od zwyczajności

Jesteśmy geekami i nikt z nas się tego nie wstydzi. Mamy tu nie tylko specjalny pokój w stylu Star Wars, ale nawet specjalny, rekreacyjny salon gier z PlayStation®, stołami do bilarda, tenisa stołowego i innymi atrakcjami. Nasze nowoczesne biuro oferuje też szereg innych form relaksu, jak praktyka jogi lub chociażby pokój do drzemki.

Hello. Hola. Cześć.

Jesteśmy wielokulturowi, mamy motywację i lubimy naszą pracę. Chętnie otwieramy się na nowe pomysły, mamy kursy komunikacji międzykulturowej dla całego zespołu, by nasz zespół był dynamiczny i by każdy czuł się w nim swobodnie. A w przerwach biegamy, obijamy kort do squasha lub po prostu gawędzimy przy espresso w kafeterii.

Co mówi polski zespół


„Każdy z nas stawia klienta na pierwszym miejscu. Wszystkie pomysły poddajemy burzy mózgów, by zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie”.


„Biuro ma ożywczą i inspirującą atmosferę. Gdy tu jesteś, nie masz wątpliwości gdzie pracujesz - to Pega”.


„Mamy pachnące nowością biuro, które specjalnie dla nas przeprojektowano. Możemy naprawdę powiedzieć, że biuro stało się naszym drugim domem, i to wcale nie dlatego, że tyle tu musimy siedzieć. Po prostu jest to miejsce widne, czyste, wygodne i dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań”.

Innowacyjność bez granic

Poznaj wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego w oddziałach Pega na całym świecie.

Weiterempfehlen Share via x Share via LinkedIn Copying...